Favorilere Ekle

Assassin's Creed Shadows hikayesi ne, oyun ne kadar ve ne zaman çıkacak?

SDAI tarafından 1 hafta önce oluşturuldu - 10 Haziran 2024 Pazartesi 10:12

Cevaplar

SDAI
- 1 hafta önce

Görsel Yükleniyor...
Ubisoft, uzun süredir "Red" kod adıyla bilinen yeni Assassin's Creed oyunu Shadows'u yakın zamanda duyurmuştu. Şirket, geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed serisinin hayranlarını heyecanlandıracak bir açıklama yaparak, oyunun adının Assassin's Creed Shadows olacağını duyurmuştu.
Bugün ise Xbox Games Showcase etkinliği kapsamında oyunun oynanış fragmanı paylaşıldı.
Oyunda Japonya’ya gideceğiz
Assassin’s Creed Shadows hakkında bilinenler oldukça heyecan verici. Oyun, feodal Japonya dönemlerine götürerek daha önce pek keşfetmediğimiz bir ortamda geçecek. Daha önce paylaşılan posterde görülen yeni bir karakterle tanışacağız, bu karakter elinde bıçakla tasvir edilmiş.
Oyunda iki oynanabilir karakter olacak: biri samuray, diğeri ise shinobi (ninja) olacak. Fragmandan gördüğümüz detaylar bu karakterlerin kimliklerini ve oyunun atmosferini yansıtıyor.
Oyunun ana karakterleri arasında tek siyahi samuray Yasuke ve bir ninja olan Naoe bulunacak. Oyun, Tokugawa Hanedanlığı'nın Japonya'yı birleştirdiği dönemde geçecek, bu sırada samuray geleneği de sona ermiş olacak. Yasuke, Singoku Jidai olarak bilinen dönemde ünlü Oda Nobunaga'ya hizmet etmiş bir isimdir.

Görsel Yükleniyor...
Assassin’s Creed Shadows'un çıkış tarihi 15 Kasım olarak belirlenmiş. Oyun, PC, PS5, Xbox X/S ve Luna platformlarına gelecek ve ön sipariş fiyatı 1.749 TL olarak açıklanmış.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
0
Oyun konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam