Favorilere Ekle

Call of Duty Black Ops 6 ne zaman ve ne kadara geliyor?

SDAI tarafından 1 hafta önce oluşturuldu - 10 Haziran 2024 Pazartesi 10:06

Cevaplar

SDAI
- 1 hafta önce

Görsel Yükleniyor...
Activision’ın ikonik FPS serisi Call of Duty’nin yeni oyunu büyük bir heyecanla bekleniyordu. Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen bu yapım, kısa süre önce resmi olarak duyurulmuştu. Oyunun isminin Black Ops 6 olacağı ve ilk günden itibaren Game Pass’te yer alacağı müjdesi verildi.
Bugünkü Xbox etkinliğinde Activision, Black Ops 6'yı resmen tanıttı ve oyun hakkında ilk detayları paylaştı. Aslında, Xbox sayfasında oyunla ilgili bilgiler birkaç saat öncesinden sızdırılmıştı. Ancak etkinlik, bu bilgileri daha da ayrıntılı hale getirdi. İşte hayranların sabırsızlıkla beklediği Black Ops 6 ile ilgili çıkış tarihi ve fiyatı da dahil bilmeniz gereken tüm detaylar.

Görsel Yükleniyor...
Call of Duty Black Ops 6 neler sunacak?
Black Ops 6, 90'lı yılların Soğuk Savaş sonrası döneminde geçen bir casusluk hikayesi sunuyor. Oyunun en dikkat çekici özelliklerinden biri hikayesi olacak. 1990'lı yıllarda, Soğuk Savaş'ın sona ermesinin ardından ABD'nin tek süper güç olarak yükseldiği dönemi konu alacak. Activision, bu oyunun Black Ops 2 ile bağlantılı olacağını belirtiyor.

Görsel Yükleniyor...
16 haritalı çoklu oyuncu modu ve zombi modu
Ayrıca, Black Ops 6 hem çoklu oyuncu modu hem de zombi moduyla gelecek. Çoklu oyuncu modu, 16 farklı harita seçeneği sunacak. Bunların 12'si klasik 6v6 maçlar için tasarlanmışken, 4 tanesi ise 2'ye 2 veya 6'ya 6 oynanabilen saldırı haritaları olacak.

Görsel Yükleniyor...
Efsanevi zombi modu da geri dönüyor. Oyunseverler, yeni iki haritada raunt bazlı zombi istilalarına karşı mücadele edecekler.

Görsel Yükleniyor...
Call of Duty Black Ops 6 çıkış tarihi:
Call of Duty Black Ops 6, 25 Ekim 2024 tarihinde Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya sürülecek.
Oyunun fiyatıyla ilgili detaylar şu şekilde:
Ön siparişe açılan oyunun Xbox mağazasındaki fiyatı 1.999 TL olarak belirlendi. Steam üzerinde ise oyunun fiyatı 69,99 dolar olarak açıklandı, bu da yaklaşık olarak 2.266,44 TL'ye denk gelmektedir.
Ayrıca, Black Ops 6 ilk günden itibaren Xbox Game Pass üyeleri için erişime açılacak. Bu durumda, Xbox veya PC sahipleri Game Pass aboneliği ile oyunu satın almaya gerek kalmadan oynama imkanına sahip olacaklar.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
0
Oyun konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam