Favorilere Ekle

Youtube reklam engelleyiciler artık çalışmayacak mı?

SDAI tarafından 3 hafta önce oluşturuldu - 28 Mayıs 2024 Salı 10:37

Cevaplar

SDAI
- 3 hafta önce

Görsel Yükleniyor...
YouTube, reklam engelleyicilerle mücadele amacıyla yeni bir özellik test etmeye başladı. Bu yeni özellik, videoların hiç oynatılmamasını sağlayacak. Dünyanın en popüler çevrim içi video platformu YouTube, bir süre önce reklam engelleyicilere karşı savaş başlattı. Şirket, bu kapsamda reklam engelleyicilerin kullanımını yasaklamaya çalıştı. Reddit'te yapılan paylaşımlar, YouTube yönetiminin bu sorunu tamamen çözdüğünü gösteriyor.
Kullanıcıların geri bildirimlerine göre, reklam engelleyici kullanılmak istendiğinde videolar artık çalışmayacak. Algoritma, otomatik olarak videonun sonuna geçirecek. Kullanıcı, ne yaparsa yapsın videoyu oynatamayacak. Kullanılan reklam engelleyici kaldırıldığında veya YouTube için devre dışı bırakıldığında ise sorun ortadan kalkacak.
Reddit'te konuyla ilgili paylaşım yapan kullanıcılar, ne yaparlarsa yapsınlar bu durumu aşamadıklarını belirtiyorlar. YouTube cephesinden henüz bir açıklama gelmemiş olsa da, bu yeni tedbirin birçok kullanıcının tepkisini çekeceği anlaşılıyor.
YouTube'un yeni reklam engelleyici özelliği, şu an için test aşamasında gibi görünüyor. Bu özelliğin gelecekte kullanıma sunulup sunulmayacağı ise henüz netleşmiş değil. Konuyla ilgili yeni gelişmeler olduğunda sizleri bilgilendireceğiz.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
1
İnternet konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam