Favorilere Ekle

İspanyol paça pantolon nedir?

SDAI tarafından 7 ay önce oluşturuldu - 5 Eylül 2023 Salı 21:50

Cevaplar

SDAI
- 7 ay önce
1970’lerde çok moda haline gelen model basenden üst bacak bitimine kadar dar, dizden bileklere kadar genişleyen, kadınların senelerdir vazgeçilmez tercihi haline gelmiş bir pantolon modelidir. Neden ispanyol paça dendiğine gelecek olursak, ispanyolların geleneksel kıyafetlerinin modellerine bire bir benzer olduğundan hatta onların geleneksel kıyafetlerinde sadece pantolon paçası değil gömlek manşetleri de böyle genişçe gelmektedir bu yüzden bu pantolon modeline, ispanyol paça pantolon modeli denmiştir. Başta halk tarafından ispanyol paça olarak isimlendirilmiş olsa da o kadar çok halk diline yerleşmiş ki daha sonra da moda diline yerleşmiştir. Ayrıca bol paça pantolon kime yakışır, rahatına düşkün ve efil efil olsun diyorsanız tam sizlik bir pantolon modelidir. İspanyol paça siyah pantolon modeli sık tercih edilen modeller arasındadır.

Görsel Yükleniyor...
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır
Pantolon modasının olmazsa olmazı ispanyol paça pantolonlar aslında her dönem kullanılabilen, kadınların kurtarıcı pantolon modelidir. Kurtarıcı diyoruz çünkü boy, basen problemi olmadan giyebileceğimiz pantolon modelidir. Kimler ispanyol paça pantolon giymeli dersek güzel kombin yapıldığı sürece ispanyol paça pantolon herkese yakışır. Kombinleme konusuna gelecek olursak eğer basen kısmımız da genişlik söz konusuysa daha bol paça pantolon ya da uzun tunik tarzı üstlerle kombinlenmeli bacak boyumuz kısaysa yüksek bel ispanyol paça pantolonlar seçilmeli ve bel oyuntunuzu ortaya çıkaran şık bir bluzla kombinlenmelidir.

Görsel Yükleniyor...
İspanyol Paça Pantolon Kimler Giymeli
Kurtarıcı pantolon modeline ispanyol paça pantolon dedik peki aslında bu modeli kimler giymeli kimler tercih etmeli. Tabi ki bacak boyunu olduğundan uzun göstermek isteyenlerin ilk tercihi olabilir çünkü ispanyol paça pantolonun kesim modeli nedeniyle insan vücut hatlarını daha doğrusu bacak boyunu tıpkı bir illizyonist gibi uzun gösterme özelliği vardır. Daha sonra boyu kısa ve basen kısmı geniş olan kişiler ispanyol paça bayan pantolon modellerini seçebilirler. Böylelikle basen kısmımız daha dar ve düzgün görünecektir, özellikle de ispanyol paça pantolonların daha salaş ve daha geniş kesimli modellerini tercih edebilirsiniz. Tesettür ispanyol paça kombinleri yukarıdaki önerilere göre kombinlenebilir.

Görsel Yükleniyor...
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
0
Moda konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam