Favorilere Ekle

En Güzel ve En Seksi 10 Kadın Golfçü 2022

biz10 tarafından 1 yıl önce oluşturuldu - 28 Eylül 2022 Çarşamba 07:58

Cevaplar

biz10
- 1 yıl önce - Son Düzenleme: 1 yıl önce
2022'nin en güzel ve en seksi kadın golfçüleri kimler mi? Dünyadaki en güzel ve en seksi 10 kadın golfçüyü öğrenmek için bu listeyi inceleyin.
Golf insanlar arasında evrensel olarak popülerdir ve bunun nedenlerinden biri de güzel ve seksi kadın golfçülerdir. Birçoğu dünyanın en güzel sporcuları arasında ilan edildiğinde izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Haydi listeye bir göz atın ve en sevdiğiniz kadın golfçünün kim olduğuna karar verin.

10. Sharmila Nicollet


Görsel Yükleniyor...
Sharmila Nicollet 12 Mart 1991'de doğmuştur ve popüler bir Hint-Fransız kadın golfçüdür. 11 yaşından itibaren oynamaya başlamış ve ilk yarışmasını 15 yaşında kazanmıştır. Şaşırtıcı bir golf oyuncusu olmasının yanı sıra, oldukça uzun bir süredir halka açık genç yüzme şampiyonudur ve 72'den fazla madalyaya sahiptir. Golf oynamak isteyen bayanlar için inanılmaz bir model ve yükselmek için bir motivasyon kaynağıdır.

9. Sandra Gal


Görsel Yükleniyor...
Sandra Gal herkesi büyüleyen biridir. Yetenekli, uzun boylu ve 2022 yılında dünyanın en güzel kadın golfçülerinden biridir. Golf oynamaya henüz 5 yaşındayken başlamıştır ve 17 yaşında ünlü Alman Milli Takımı'na katılarak golf tutkusunun peşinden gitmiştir. 18 yaşında, Alman Ulusal Kızlar Şampiyonası'nın galibi olmuştur. NCAA yarışmasına katılmış ve orada dört etkinlik kazanmıştır. 2007'de First Team All American'ı kazanan ilk kişi olmuştur. 2007'de LPGA Final Eleme turnuvasına katılmış ve kısa sürede profesyonel bir golf oyuncusu olmuştur.

8. Maria Verchenova


Görsel Yükleniyor...
Maria küçükken dansçıydı; ancak babası Vitaly Verchenov Golf'e değer verdi ve 1998'de golfe başladı. Maria ve daha sonra kız kardeşi Anna Verchenova, babasının sağladığı imkanların ardından (şu anda Rusya Milli Takımı'nda) bayan golfçü olmaya karar verdiler.
İlk önce babasıyla birlikte hazırlandı. Daha sonra diğer golf eğitmenleriyle birlikte hazırlanmaya başladı ve profesyonel bir Golf oyuncusu oldu. Ünlü Bayanlar Avrupa Turu'nun tam zamanlı üyesi olan ilk kişi oldu. 2006 yılında profesyonel bir Golf oyuncusu oldu. Hatta 2016 Yaz Olimpiyatları'na katılmaya hak kazandı.
2004'te Rus Amatör'ü, 2005'te Letonya Amatör ve Sloven Amatör'ü kazandı. 2006'da Rus Amatör ve Avusturya Amatörlerini de kazandı. Bir süre LPGA turuna da katıldı.

7. Belen Mozo


Görsel Yükleniyor...
25 Eylül 1988 doğumlu Belen Mozo, güzel bir İspanyol kadın golf oyuncusudur. Dünyaya İspanya'nın bir şehir merkezinde getirildi ve USC'nin barışı koruma bölümünden mezun oldu. Daha sonra yeşil sahaya doğru ilerledi ve 2011'de uzman bir golf oyuncusuna dönüştü. Bugün muhtemelen golf sporunun en parlak kadınıdır.
Mozo, Uluslararası Avrupa Bayanlar Amatör Şampiyonası, Kızlar Amatör Şampiyonası ve İngiliz Bayanlar Amatör Golf Şampiyonası gibi birçok Golf turnuvası ve lig kazandı.

6. Beatriz Recari


Görsel Yükleniyor...
Son derece yetenekli Beatriz Recari, golf dünyasında belki de en saygın isimdir. Bir başka İspanyol güzel ve en seksi golf oyuncusudur. Şu an LPGA Tour (2010) ve LET (2006) turlarındadır. 21 Nisan 1987'de İspanya'nın Pamplona kentinde dünyaya geldi.
Golf oynamaya 11 yaşında başlayan Recari, 2003 yılında Amatör Kızlar Şampiyonası ikincisi oldu. 2004 yılında İspanya Amatör Şampiyonasını kazandı ve 2005 yılında Fransa Amatör Şampiyonasını kazandı. LPGA Final Eleme turnuvasına geldi, onuncu sıraya yükseldi ve sonunda LPGA kartını kazandı. 2011 yılında Kadınlar Dünya Golf Sıralamasında 72. sırada yer aldı.

5. Lily Muni He


Görsel Yükleniyor...
"Dünyanın en güzel ve en seksi 10 kadın golfçüsü 2022" listesi arasında 5. sırayı 17 Haziran 1999 doğumlu Çinli golfçü Lily Muni He kazandı. Kendisi LPGA turuna katılan golfçülerden biridir. 2015'te Polo Junior Classic'i, 2017'de Minnesota Invitational'ı kazandı. LPGA turunu dört kez denedi ve sonunda 53. sırada yer aldı. 2017 yılında ilk Symetra Turunu kazandığında profesyonel bir Golf oyuncusu oldu.
2019 yılında LPGA üyelik kartı için şansını tekrar denedi ve sonunda ABD merkezli LPGA tur üyelik kartına sahip olacak kadar başarılı oldu. Tüm bu başarılarının ve golf becerilerinin yanı sıra, hayranları arasında çekici kişiliği ile de ünlüdür.

4. Holly Sonders


Görsel Yükleniyor...
2022'de en seksi 10 kadın golfçüyü kısa listeye alırken Holly Sonders'ı göz ardı edemeyiz. Golfe düşkün herkes Holly Sonders adını hatırlar. Güzel bir kadın golfçü olmasının yanı sıra yazar, gazeteci ve spor spikeridir. 3 Mart 1987'de Marysville, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğdu.
Holly, 2009 yılında üniversite yıllarındayken de golf oyuncusuydu. 2007'de onun sayesinde Spartalılar büyük bir başarıya imza attılar ve Big Ten Women's Golf Şampiyonası'nın galibi oldular. Morning Drive ve Golf School'daki ünlü çalışmaları nedeniyle Golf Channel'da bir yıldız oldu. Ne yazık ki 20 yaşında diz ameliyatı olduğu için profesyonel golf kariyerine devam edemedi. Mesleğinin yanı sıra, sosyal medyadaki seksi fotoğraf çekimleri ve videoları nedeniyle trend olmaya devam ediyor.

3. Blair O'Neal


Görsel Yükleniyor...
Blair O'Neal, 11 yaşından beri golf sahasına dokunuyor ve dünyanın dört bir yanındaki yarışmalara katılıyor. 14 Mayıs 1981'de ABD Macomb'da doğdu. 4 yıl kolejde, ardından 10 yıl profesyonel olarak golf oynadı ve modellik kariyerine devam etti.
Blair, iki NCAA Long Drive mücadelesini kazandığı Arizona Eyalet Üniversitesi için mücadele ediyor. Ayrıca Golf Channel'ın large break yarışması için de mücadele etti: 2011 LPGA KIA Classic'e katılım kazandı.
Golf becerilerinin yanı sıra, inanılmaz güzelliği ve seksi kişiliği ile ünlüdür. Sports Illustrated "Tüm Zamanların En seksi 50 Sporcusu" arasında bulunmuş ve ayrıca Golf.com'un "Golf'teki En Etkileyici Bayanlar" özetinde kısa listeye girmiştir.

2. Paige Spiranac


Görsel Yükleniyor...
En seksi kadın golfçüler arasında 2. sırayı profesyonel Golf oyuncusu ve sosyal medya kişiliği Paige Spiranac başarıyla alıyor. 26 Mart 1993'te Colorado, ABD'de doğdu. Dünyanın en seksi kadın golf oyuncuları arasında oldukça ünlüdür. Ayrıca 2020'de 'Dünyanın En Güzel PWI Kadını' ödülünü kazandı.
2015 yılında, Aztecs'e Dağ Batı Konferansı Şampiyonasını kazanmada liderlik etti. Bu, Bayanlar Avrupa Turunun onu turnuvaya katılmaya davet etmesine yol açtı. O etkinliği kaçırdı ama yine Bayanlar İskoç Açık turnuvasına katılmak için altın şansı yakaladı ve 58. sırada yer aldı.
2016 yılında LPGA Final Eleme turnuvasını bile denedi ancak LPGA tur kartını kazanamadı. Aralık 2016'da Dubai'de bir turnuvaya davet edildi. Ondan sonra profesyonel golf oynamayı bıraktı ama yine de Instagram gibi web tabanlı medya aracılığıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor.

1. Lucy Robson


Görsel Yükleniyor...
En üst sırada, dünyanın en seksi kadın golfçüsü olarak İngiliz oyuncu Lucy Robson var. 10 Mart 1995'te Londra, Birleşik Krallık'ta doğdu. Eşsiz güzelliği, cesur kişiliği ve mükemmel golf becerileri nedeniyle kadın golfü için Instagram'da bir "influencer" oldu.
2012 ve 2013'te Lucy, "Treasure Coast Player" ilan edildi. Güney Florida Üniversitesi ve Cal Poly Mustangs adlı kolejlerde golf oynamıştır. Ayrıca bazı en meşhur ünlüler sıralamalarında da listelenmiştir.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
1
0
0
0
Cinsellik konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam