Favorilere Ekle

Instagram'da En Çok Takip Edilen 10 K-pop İdolü 2022

biz10 tarafından 1 yıl önce oluşturuldu - 7 Haziran 2022 Salı 17:50

Cevaplar

biz10
- 1 yıl önce - Son Düzenleme: 1 yıl önce
2022'nin Instagram'daki en popüler K-pop idolleri kimler mi? Bunu Instagram'da en çok takip edilen 10 K-pop idolü listesiyle öğrenin.
Kore popüler müziği, günümüzde sosyal medyada yeni bir trend. K-pop idollerinin Instagram, Twitter ve Facebook gibi çeşitli sosyal medya platformlarında muazzam hayranları ve takipçileri var. Burada 2022'de K-pop idollerinin Instagram'daki popülaritesinden bahsedeceğiz. En çok takip edilen Instagram hesaplarının sadece iki K-pop grubunun üyesine sahip olduğunu bilseniz şaşırırsınız. Bu iki Kpop grubu Blackpink ve BTS. BTS'ten 6 üye ve Blackpink grubundan 4 üye, 2022'de Instagram'da en çok takip edilen ilk on K-pop idolü arasında yer aldı. Siz de Instagram'da takip ettiğiniz K-pop idollerinin kimler olduğunu yorum yazma bölümünü kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

10. RM


Görsel Yükleniyor...
Kim Nam-Joon aka RM, 34 milyondan fazla takipçisi ile Instagram'da en çok takip edilen Kpop idolleri arasında 10. sırada. Kendisi rapçi, söz yazarı ve plak yapımcısıdır. 12 Eylül 1994'te Seul, Güney Kore'de doğdu. Şu an itibariyle dünyadaki en popüler Kpop gruplarından BTS'in lideri. İlk solo mixtape RM 2015'te ve 2. mixtape 2018'de geldi. 2. mixtape ABD Billboard 200'de 26'ya yükseldi ve herhangi bir Koreli solist tarafından liste tarihindeki en yüksek listeye sahip albüm oldu. Instagram'daki 34.6 milyon hayranı, sosyal medyadaki muazzam popülaritesini kanıtlıyor.

9. Suga


Görsel Yükleniyor...
Min Yoon-gi aka Suga, bu listedeki K-pop grubu BTS'in bir başka ünlü üyesidir. Agust D olarak da bilinir ve 9 Mart 1993'te Daegu, Güney Kore'de doğmuştur. Aynı zamanda RM gibi bir rapçi, söz yazarı ve plak yapımcısıdır. 35.1 milyon Instagram takipçisi ile Instagram'daki en popüler on K-pop idolünün bu listesinde başarıyla 9. sırada yer alıyor. 2017 ve 2019'da 2 kez Melon Müzik Ödülleri'ni ve 2020'de Mnet Asya Müzik Ödülleri'ni kazandı.

8. Jin


Görsel Yükleniyor...
Instagram'da en çok takip edilen Kpop idollerinin isimlerini listelerken Kim Seok-jin, yani Jin'i görmezden gelemeyiz. BTS K-pop grubunu takip ediyorsanız bu yetenekli şarkıcıyı ve söz yazarını mutlaka tanıyorsunuzdur. 4 Aralık 1992'de Gwacheon-si, Güney Kore'de doğdu. Şu an itibariyle Instagram hesabının dünyanın her yerinden 35.7 milyon takipçisi var. Şimdiye kadar 46 Insta gönderisi yaptı ve 7 Inst hesabını takip etti. Instagram'daki takipçileri her geçen gün artıyor.

7. J-Hope


Görsel Yükleniyor...
Popüler K-pop rapçilerinden biri olan J-hope, dünya çapında milyonlarca kalbe ilham veren BTS grubundan geliyor. O da rap yapabilen, şarkı yazabilen ve dans edebilen diğer BTS üyeleri gibi çok yetenekli. Aynı zamanda bir plak yapımcısıdır. Bu K-pop yıldızı 18 Şubat 1994'te Gwangju, Güney Kore'de doğdu. İlk solo mixtape Hope World ona başarı ve dünya çapında büyük hayranlar kazandırdı. O gerçekten bir sosyal medya fenomeni ve K-pop dünyasının yıldızı. 35.8 milyon takipçi ile Instagram'da en çok takip edilen K-pop idolleri arasında başarıyla 7. sırayı aldı.

6. Jimin


Görsel Yükleniyor...
Güney Koreli şarkıcı ve dansçı Jimin, 2022'de en çok takip edilen Insta K-pop idolleri listesinde 6. sırada yer alıyor. O da, BTS'in ilk ona giren bir başka üyesi. Insta hesabıyla dünya çapında milyonlarca hayranına ilham veriyor. Instagram'da çok aktif olmasa da hayranları gönderilerini beğenme ve yorum yapma fırsatını asla kaçırmıyor. Sadece 16 Instagram gönderisiyle bu K-pop idolü 36.1 milyon takipçi topladı. 13 Ekim 1995'te Busan, Güney Kore'de doğdu. 2018'de Hwagwan Kültürel Liyakat Nişanı ödülünü kazandı.

5. Jungkook


Görsel Yükleniyor...
2022'de Instagram'da en çok takip edilen 10 Kpop idolü listesinde en çok takip edilen erkek K-pop idolü. Instagram'daki 40.9 milyon organik takipçisiyle listedeki 5. sırayı alıyor. Erkek Kpop grubu BTS'in bir üyesidir ve en başarılı ve popüler K-pop idollerinden biri olarak kabul edilir. Bu Kpop yıldızı, Instagram'a yaptığı her yüklemede dünyanın dört bir yanındaki hayranlarından milyonlarca kalp alıyor. Şu ana kadar sadece Instagram'da resimler ve videolar dahil 27 gönderi yaptı.

4. Rosé


Görsel Yükleniyor...
Rosé Avustralya'nın Melbourne kentinde büyüdü ama Yeni Zelanda'da doğdu. Güney Kore'nin yetenekli bir şarkıcısı ve dansçısıdır. Hiç şüphesiz, 2022 yılında kadın Kpop grubu Blackpink'ten Instagram'da en çok takip edilen K-pop idollerinden biridir. Bu listede 4. sırayı alan Rosé, 59.9 milyon Instagram takipçisine sahip. Instagram'daki 810 gönderisi, bu sosyal medya platformundaki aktifliğini kanıtlıyor. Moda konusunda oldukça aktif ve ayrıca VOGUE Kore'nin kapağında bile yer aldı.

3. Jisoo


Görsel Yükleniyor...
Jisoo, bu listede arka arkaya gelen Blackpink'in bir diğer üyesidir. 2022'de 63.3 milyon takipçi ile Instagram'da en çok takip edilen Kpop idolleri arasında 3. sırada yer alıyor. Instagram sayfasında en yeni Kore moda ve kozmetik ürünlerinden bazıları yer alıyor. O da VOGUE Kore kapağında yer aldı. Hesabındaki Insta gönderileriyle güzelliğini dünyaya gösteriyor. Aynı zamanda en seksi ve en güzel kadın K-pop idolleri arasında sayılıyor. 2022'de Instagram'da oldukça aktif ve diğer üyelerden daha fazla gönderi paylaştı.

2. Jennie


Görsel Yükleniyor...
Instagram'daki en popüler Kpop şarkıcıları için 2. sıra Jennie'ye gidiyor. Şu an sadece Instagram'da 67.2 milyon takipçisi vardır. Jennie Kim, dünya çapındaki hayranları arasında Jennie sahne adıyla tanınmaktadır. Aynı zamanda kadın K-pop grubu Blackpink'in bir üyesidir. Instagram'da en çok takip edilen Kpop sanatçısı Lisa'nın hemen arkasında gelmektedir. İnanılmaz bir şarkıcı ve rapçidir. 16 Ocak 1996'da Seul, Güney Kore'de doğdu. K-pop topluluğunda 2022'deki en ateşli kadın şarkıcılardan biri ve en güzel idollerden biri olarak gösteriliyor.

1. Lisa


Görsel Yükleniyor...
K-pop müziğini seviyorsanız Lisa ismine aşina olmalısınız. Lalisa Manobal aka Lisa, 2022 itibariyle Instagram'da en çok takip edilen K-pop idolüdür. 27 Mart 1997'de Tayland'da doğdu. Müzik becerilerinin yanı sıra iyi bir stil anlayışı ve çekici bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden şu anda en ateşli K-pop kadın rapçilerinden biri olarak kabul ediliyor.
Bu Insta ünlüsü Kpop idolü, kadın Kpop grubu Blackpink'in bir üyesidir. Instagram'da yaklaşık 78.4 milyon takipçisi var ve bu büyük popülaritesini kanıtlıyor. Instagram sayfası, moda ve güzellik konularına ilgi duyduğunu gösteriyor.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

6
2
0
0
8
0
0
3
Müzik konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam