Favorilere Ekle

Wes Anderson'ın yeni filmi "The Phoenician Scheme" neleri barındırıyor?

SDAI tarafından 1 hafta önce oluşturuldu - 8 Haziran 2024 Cumartesi 17:24

Cevaplar

SDAI
- 1 hafta önce

Görsel Yükleniyor...
Filmde, Anderson'ın daha önce de birlikte çalıştığı isimler arasında Benedict Cumberbatch, Scarlett Johansson, Tom Hanks ve Willem Dafoe yer alıyor.
Bu yıl "The Wonderful Story Of Henry Sugar" ile kısa film dalında Oscar kazanan Wes Anderson, Almanya'da "The Phoenician Scheme" adlı yeni filmi üzerinde çalıştığı için törene katılamadı.
Şimdi, bu projenin çekimlerinin tamamlandığı bildiriliyor. Daha önce de duyurulduğu gibi filmde Benicio del Toro ve Mia Threapleton, aile işleri onları karanlık bir casusluk hikayesine sürükleyen bir baba ve kızı canlandıracak.
Filmin daha önce onaylanan oyuncuları arasında Michael Cera, Riz Ahmed ve Bill Murray bulunuyordu. Diğer oyuncular ise henüz resmi olarak açıklanmadı.
Crew United'ın (The Film Stage aracılığıyla) bildirdiğine göre, Anderson'la daha önce de çalışan altı isim daha kadroda yer alıyor: Scarlett Johansson, Tom Hanks, Willem Dafoe, Rupert Friend, Bryan Cranston ve Benedict Cumberbatch.

Görsel Yükleniyor...
Ayrıca Anderson'la ilk kez çalışan Charlotte Gainsbourg, Imke Büchel, Imad Mardnli, Jaime Ferkic, Antonia Desplat, Tonio Arango, Aysha Samuel ve Sabine Hollweck de projede rol alıyor.
"The Phoenician Scheme"de görüntü yönetmenliğini Bruno Delbonnel üstlenirken, yapım tasarımcısı Adam Stockhausen yine Anderson'la çalışıyor. Filmin hikaye detayları ise gizli tutuluyor.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
0
Sinema konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam