Favorilere Ekle

Windows için En İyi 10 Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımı

biz10 tarafından 1 yıl önce oluşturuldu - 8 Kasım 2022 Salı 11:54

Cevaplar

biz10
- 1 yıl önce
Video düzenleme, yazılımların sağladığı kolay video düzenleme olanağı sayesinde insanlar arasında en popüler tekniklerden biri haline gelmiştir. Herhangi bir formattaki videoları ücretsiz düzenlemek için birçok video düzenleme aracı vardır. Ancak zor olan kısmı, piyasada çok sayıda video düzenleme aracı bulunduğundan, hangilerinin en iyi video düzenleme programları olduğunu belirlemektir. Bu nedenle, Windows için 10 en iyi video düzenleme yazılımını paylaşmaya karar verdik.

10. Movica


Görsel Yükleniyor...
Movica, en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımlarından biridir. Videonuzu düzenlemek için bazı güzel programlar kullandığından iyi bir itibara sahiptir. Klavyeye atanan kısayol tuşları, video düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. FLV, WMV ve MPG dosyalarını desteklemektedir.

9. Jahshaka


Görsel Yükleniyor...
Jahshaka, dünyadaki ilk Gerçek Zamanlı Düzenleme ve Efekt yazılımıdır. OpenML ve OpenGL'nin gücüyle kullanıcılara olağanüstü performans seviyeleri sunar. Şu anda OS, Linux, X, Irix ve Windows'u desteklemektedir. Windows için en iyi ücretsiz video düzenleyicilerden biri olarak kabul edilir.

8. Lightworks


Görsel Yükleniyor...
Bir başka en iyi video düzenleme aracı, EditShare LLC tarafından geliştirilen Lightworks'dür. En iyi özellikleri ve düzenleme performansıyla Emmy ödüllü bir yazılımdır. 256 adede kadar video, ses ve görüntü klibi düzenleyebilir. Ancak, kullanıcı arayüzünün kullanımı kolay olmadığından, yeniler için biraz zorlayıcı olabilir.

7. ZS4 Video Editor


Görsel Yükleniyor...
ZS4 Video Düzenleyicisi, Windows için başka bir en iyi ücretsiz video düzenleme ve video birleştirme yazılımıdır. Medya uzmanlarına videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını bir veya daha fazla çıktı dosyasında birleştirme olanağı sağlar.

6. Blender


Görsel Yükleniyor...
Blender, GNU Genel Kamu Lisansı altındaki tüm işletim sistemlerini destekleyen başka bir ücretsiz 3D video düzenleme aracıdır. Güçlü karakter animasyon araçları, değiştirici tabanlı modelleme araçları, düğüm tabanlı malzeme vb. gibi çeşitli gelişmiş özelliklere sahiptir. Blender, hem Windows hem de Mac kullanıcıları için en iyi video düzenleyicilerden biridir.

5. FFmpeg


Görsel Yükleniyor...
FFmpeg, Windows kullanıcıları için ücretli bir video düzenleme yazılımıdır, ancak libavformat (önde gelen bir ses/video kapsayıcı çoklayıcı ve demux kitaplığı) ve libavcodec (önde gelen bir ses/ video kodek kitaplığı) dahil olmak üzere dijital video ve sesi dönüştürebilen, kaydedebilen ve aktarabilen ücretsiz yazılım koleksiyonuna sahiptir.

4. Windows Movie Maker


Görsel Yükleniyor...
Windows Movie Maker, Windows için en popüler ücretsiz video düzenleme yazılımıdır. Videografikerler için özel olarak tasarlanmıştır. Windows Movie Maker, geliştirici şirketi Microsoft tarafından Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 için geliştirilmiştir. Windows temel yazılım grubunun bir parçasıdır. Video oluşturma ve düzenleme olanağı sunar. Windows Movie Maker'ın en iyi avantajı, video düzenlemeye kolayca uygulanabilen birçok video efekti ve yazı oluşturucu sağlamasıdır.

3. Wax


Görsel Yükleniyor...
Wax, ev kullanıcıları ve profesyoneller için tasarlanmış yüksek performanslı ve esnek bir video düzenleme yazılımıdır. Kullanıcının video dosyaları için 3D olarak özel efektler yapmasına ve eklemesine yardımcı olur. Bu video düzenleme yazılımının dezavantajı, video düzenleme işlevlerinin oldukça sınırlı olmasıdır.

2. VirtualDub


Görsel Yükleniyor...
VirtualDub, Avery Lee tarafından geliştirilen Microsoft Windows kullanıcıları için en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımlarındandır. Video çekmek için özel olarak tasarlanmıştır. Video bölme, sıkıştırma ve ses parçalarının eklenmesi gibi birçok faydalı özellik sunar.

1. Avidemux


Görsel Yükleniyor...
Avidemux, Windows kullanıcıları için videoları kesmek, filtrelemek ve kodlamak için tasarlanmış ücretsiz bir video düzenleme programıdır. Mean, Gruntster ve Fahr tarafından geliştirilmiştir. MP4, DVD uyumlu MPEG dosyaları, AVI ve ASF dahil olmak üzere birçok dosya türünü destekler. Avidemux, Windows için en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımlarındandır.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
0
0
0
0
0
0
0
Teknoloji konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam