Favorilere Ekle

Iphone'da Spotify ve Youtube'un Premium özellikleri Premium olmadan nasıl kullanılabilir?

0uikShare tarafından 4 yıl önce oluşturuldu - 3 Eylül 2019 Salı 16:12

Cevaplar

0uikShare
- 4 yıl önce
Evet arkadaşlar, bu yazıda Spotify premiumsuz kullanma ve Iphone youtube arkaplanda çalma nasıl yapılır onu anlatacağım. Bildiğimiz üzere Spotify Free versiyonunda saatte yalnızca 6 şarkı atlama hakkımız var. Her 2 veya 3 şarkıdan sonra giren 20-30 saniyelik reklamlar. İstediğimiz şarkıyı çalmak için en az 5-6 tane istemediğimiz şarkı dinlemek zorundayız. Youtube uygulamasında ise müzik çalarken başka bir uygulamaya girmek istediğimizde müziğimiz kesiliyor, arka planda çalmıyordu. Anlatacağım bu yöntemle bunlardan kurtulabiliriz. Spotify'ı premium haliyle (çevrimdışı dinleme hariç) ve Youtube'ı arka planda çalabilme özelliklerini aktif hale getireceğiz.
Nasıl yapacağız derseniz, öncelikle developer.apple.com/enroll/ linkine girerek mevcut apple kimliğimiz ile Apple Developer programına kayıt oluyoruz. Apple Developer programı uygulama geliştiricisi olabileceğimiz bir platformdur ve cihazımıza 3. parti uygulamaları yükleyebilme seçeneğini bizlere sunuyor.
Üyeliğimizi kayıt ettirdikten sonra cydia.saurik.com/api/latest/2 linkine giderekten Cydia Impactor programını bilgisayarımıza indiriyoruz. Cydia Impactor .ipa uzantılı apple uygulamalarını jailbreak olmaksızın cihazımıza yükleyebilmemizi sağlıyor.
Programı indirdikten sonra iPhone'umuzu kablo ile bilgisayara bağlıyoruz. www.ipodhacks142.com/download/spotify-v8-4-3_005-ipa/?wpdmdl=1931 linkinden Spotify Premium .ipa dosyamızı indiriyoruz.
Cydia Impactor'u yönetici olarak çalıştırıyoruz. Ekranda cihazımızın ismi gözükecektir. Yukarıdaki Device sekmesinden Install Package'a tıklıyoruz ve Spotify Premium ipa dosyamızı seçiyoruz.
Bizden Apple IDmizi soracaktır. Bunu sormasının sebebi Developer programına veri gönderdiğindendir. Tamamen güvenilirdir. Kimliğimizi girdikten sonra uygulamamız telefonumuza yüklenecektir.
Uygulama yüklendikten sonra telefonumuzdan Ayarlar-Genel-Profil sekmesinden kendi apple id'mizin gözüktüğü yeni bir profil gözükecektir. Bu profile tıklayıp "Güven" e basıyoruz ve yeni uygulamamıza erişim sağlıyoruz.
Aynı işlemi Youtube Premium .ipa dosyasını bularaktan da yapabiliyoruz.
Yanıtla
0
0

Bu içerik için bir tepkiniz var mı?

0
1
0
0
1
0
0
0
Teknoloji konusundaki bazı benzer içerikler
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
© 2019 - 2024 SoruDenizi v1.4.1
Giriş Yap

Üye Ol
En az 3 en çok 23 karakter, sadece harf ve rakam içerebilir. Boş bırakılamaz En az 6, en çok 36 karakter olmalıdır. Boş bırakılamaz

Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul ediyorum
Şifremi Unuttum
Şifre yenileme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.

Reklamlar Görüntülenemiyor 😞
Hoşgeldiniz, bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor. Sorun değil. Kim kullanmaz ki?
Reklam engelleyici kullanma hakkınıza saygı duyuyoruz ancak reklam gelirleri olmadan bu siteyi harika tutmaya devam edemeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.
Anlıyorum; reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım.
Soru Denizi, ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sağlamak amacıyla çerez (cookie) teknolojisini kullanmaktadır.
Detaylı Bilgi
Tamam